Juba üle 10 aasta võõrustab Eve Puhketalu külalisi üle kogu maailma ja just Eve Puhketalus teatakse, kuidas muuta Teie puhkus meeldejäävaks ja kordumatuks. Lugege, mida meie kliendid meie ja meie pakutavate lahenduste kohta on öelnud.

Väga vajalik ja ilus koht veeteel liiklejatele.Sadamahoones saab puhata,wc ja pesemisvõimalus. Saime oma kaatrile kõik vajalikud toimingud ning seltskonnale teostatud.Meie reis algas Pärnust ja ööbimisega Eve Puhketalus lõpetasime Värskas nädala pärast . Eve Puhketalu leidsime Google Mapsist. Sadamahoone aga sinna juurde kuuluvaga on väga vajalik väärtus Võhandu jõel liiklejatele . Pererahvas väga töökas.

Külastame ehk kunagi jälle.

Matkasellid,Pärnust

Eve Puhketalus leiab kergesti huvitava müsteeriumi, mis mōjutab meeleseisundit.

Evelin,Tabasalu

Eve puhketalu on teenitult üks romantilisemad puhkekohti Eestis! Kohtumiseni järgmisel aastal ja palavad tervitused Montrealist!

Montreali väliseestlaste nimel!,Asta

Kuum leil, värske kaseviht ja Setomaa mõdu. Aitähh pererahvalt toreda saunaõhtu, öömaja ja kostitame eest! Peagi tuleme jälle.. Triinu perega

Sannalised,Triinu perega

Super! Veelkord SUPER! Parim majutus, lõõgastus ja saun Võhandu maratoni ajal.

Kaks rändurit,Keila

See oli imeline ümbrus, maaliline, nõiduslik- udu jõe kohal, põlevad laternad, linnulaul ja need rohekonnad!

S&R,Tallinn

Harukordne, kolm päeva sügavas kontemplatsioonis, olla seotud Teie puhketalu looduse ja miljööga -10 palli 10-st.

Eestimaa Vabahärra,Tallinn

Midagi väga mõnusat ja huvitavat. Sõnadesse on raske panna, mina mediteerisin koos kaaslasega terve nädalavahetuse ja selline tunne oli nagu oleks seitsmendas taevas kogu selle aja olnud. Maagiline koht, maagiline aura, absoluutne ja täiuslik rahu.

Inga,Kose

Nautisime kahe perega peaaegu terve nädala mõnusat puhkust. Lahe paadi kihutamine, veesuusatamine ja vesirõngast, mida peremees paadiga päris hea ralliga mööda Lämmijärve vedas. Palliplats, omapärane saun ja ilus keskkond tegid toredaks ka õhtused grillimised. Alari

Alari Oder,Est

Ütleks nii - puhkus Eve puhketalus oli ülisuper! Täname pererahvast ja kohtumiseni! Kärt ja Riho

Kärt,Pärnu

Tänan väga ilusa õhtu eest ja kena vastuvõtu eest!! Kahju vaid, et nii vähe sain olla Teie juures :)

Marju,Tallinn

Eve, Indrek! Баня - корабль, наполнена целебным паром. Она благоприятно повлияла на наш организм, зарядила нас энергией и силой. В теле остался запах берёзового веника, берёзовых дров. Мы правильно определили время пребывания в парной: после третьей капли пота, упавшей с носа, окунулись в кадку из Карельского дуба, где подогретая вода, а на улице Луна, Звёды, -25 градусов по Цельсию. Через несколько секунд волосы на голове превратились в сосульки - это незабываемые позитивные эмоции, просто "Сказка". Спасибо вам за организованный отдых. Николай, Александр,Даниил и другие. Таллинн, Зима 2014г.

Николай,Tallinn

Setomaa lahkus, see võrratu saun ja need suitsukalad õllega..., mmm..., keele viis alla... Täname Teid Indrek ja Eve!

3. mai, Fred,Suurupi

Selle kevade esimene puhkus looduses. Aitähh pererahvale, väga mõnus aeg täielik lõõgastus.

Ain perega,Rakke

Fantastiline suvekuu nädalavahetus.. Tuleme augustis tagasi kui Setomaa metsades pilvikuaeg. Tervitused Tallinnast ja jälle nägemiseni!

Marianne mehega,Tallinn

Ma olen paljudes maasaunades käinud, kuid sellist leili nagu Teie saunas, pole ma varem saanud. See oli väga tervislik ja eriti lahe oli saunalavalt otse jõevees karastamine. Olen nagu uuesti sündinud. Teel koju tundsin ennast nagu seitsmendas taevas... Suured tänud Teile Eve ja Indrek!!!

Tsiklimees Riho,Paidest

Aitähh pererahvale! Tore aeg ja ilus suve algus Eve Puhketalus. Soovime parimat ja peatse kohtumiseni.

Enn ja Liia,Sindi

Veetsin oma suvepuhkus perega koos Eve Puhketalus. Ilus loodus, meeldiv teenindus. Ühesõnaga, meeldis kõik nii minule, kui ka minu perele. Kindlasti tasub tagasi tulla!

Sergei,Sankt-Peterburg, Venemaa

Miljoni dollari vaade päikse loojangu ajal. Ääretu rahu ja vaikus.

Märt Riispere,New Yorgi osariik, USA

Võtsin aastavahetuse 2005/2006 Eve Puhketalus vastu. Suplus jääaugus oli unustamatu kogemus! Väga lahke pererahvas! Väga meeldis!

Carlos,Valencia (Hispaania)

Paastusin mis ma paastusin Eve Puhketalus, nüüd on uuesti vaja organismi puhastada ja kaalu langetada. Kui tulen, siis seekord pikemalt.

Ants,Kohila

Suurimad tänud lahkele pererahvale. Eve lilleaiast saadud taimeke sirgub minu lillepotis ja peagi kaunistab see minu Lasnamäe rõdu. Kallid Teile ja peatse kohtumiseni!

Sirje abikaasaga,Tallinn

Saun, õlu, latikas ja Vodka, siin on lodka ja uuesti kalale.

Volodja,Paldiski

Pärast Eve Puhketalus puhkamist ei andnud naine mulle enam rahu. Nüüd ootab pikisilmi uuesti aega kui saab Setomaa kohalikku metsa kukeseeni korjama minna, et neid siis Eve väliköögis omas mahlas jälle vaaritada. Eriti mahlased ja pehme maitsega oli veel kohalik värske sibul ja till, millega värsket koorega kartulit maitsestasime. Naine ütles selle peale, et kõik see oli "hypersuper nämma". Parimat ja kohtumiseni!

Riks,Tallinn

Oi suvi, suvi aastal 2012... Eelmise aasta suvel sai vähemalt kuus-seitse korda Eve Puhketalu võlusid ja sealseid saunamõnusid nauditud. Olen külastanud Eestis palju puhkekohti, kuid sellist lugupidavat teenindust ja lõõgastust pole ma veel kusagilt leidnud. Ja viimane talvine sauna-ja jääaugu ring...) Kui ikka soov täielikuks ümberlülituseks loodusesse, siis kohe Eve Puhketallu!

Steven,Tervitused Mehhikost!