Eve Puhketalus teatakse, kuidas muuta Teie puhkus meeldejäävaks ja kordumatuks. Peale selle pakub Eve Puhketalu rohkelt võimalusi selleks, et korraldada Teie puhkus sisukalt ja huvitavalt. Igaüks leiab siin enese jaoks meelepärase tegevuse - kalastada, saunatada, tegeleda veespordiga, matkata, kasutada suvemaja (suitsuahju, kamina ja suveköögiga), randuda Eve Puhketalu sadama abihoones Võhandu jõe kaldal, laululava krundil asuval saarel, lõkkeplatsi grillmajaga ja teisi privileege. Eve Puhketalu on unikaalne aja mahavõtmise ja mõtisklemise paik, eemaldudes linnakärast, nautides rahu ja vaikust! Tulge meile külla ja te kogete midagi kordumatut!

Majutus

Esimene maja

Üks kolmekohaline tuba - 90 €/tuba (2-kohaline voodi + ühekohaline voodi) Kaks kahekohalist tuba - 60 €/tuba (2-kohalised voodid). Privaatne kolmekohaline tuba - 90 €/tuba.

Teine maja

Üks neljakohaline tuba - 80 €/tuba (neli voodikohta) Üks kolmekohaline tuba - 90 €/tuba (1-2 kohalised voodid).

Kämping-majad

Lisaks on meil privaatsed kämpingud, kus ööbimine maksab persoonile 20 € öö. Lōplik hind oleneb grupi suurusest ja on kohapõhine (kuni 4 inimest), telkimise võimalus, inimene 10 € öö. Ööbijatel on hommikohvi võimalus väliköögis ja kui soovi, siis kütame kas õhtu/hommikusauna. Saunade kasutamise hind on kokkuleppel alates 100 €.

Arvega makstes lisandub hindadele käibemaks.

Sadamahoone.

Sadamahoone on sadamaehitis ja veeliiklusrajatis sildumiseks ettenähtud sillaga kus paikneb kõik vajalik paadi/kaatrimeeskondade teenindamiseks(kümblustünn/soe/külmvesi) wc/fekaalpaakide tühjendamiseks , varjualune ja puhkeruumid.On rakendatud veeseaduse $ 29 ja reoveesette mitte sattumiseks on tagatud kõik vajalik Eve Puhketalu sadamahoones. Sadamahoone teisel korrusel on õdus avatud vaatega kaminaruum, kus on peale puhata ja vajadusel ka ööbida. Sadamahoone piirneb otse Võhandu jõega ja mis saab olla veel parem, kui hommikul vara karastada ennast jaheda jõeveega. Sadamahoone on ideaalne külalistele, kes soovivad teha päevatrippi kaatriga Tartu ja tagasi, samuti järvematka kaatriga Värskasse. Tartu reisile saame viia 6 inimest, Värskasse 6 inimest. Värska sõit kulgeb Salosaarest (Savisaarest) mööda ja võimalusel eelneval kokkuleppel Edgar Savisaarega külastame ka saart. Värskasse sõidame pikki Venemaa piiri ja vaatame Venemaal asuvat piirivalve kordonit Kolpino saarel, samuti Ivan Grosnõi 16 saj ehitatud Õigeusu kirikut. Värska reisi hind on 250 eurot seltskonnale.

Varjualaune.

Varjualaune on mõnus varjuline koht, mis pakub varju nii liialt intensiivse päikese kui kerge vihmasaju eest. Umbes 30 inimest võib paigutada nii varjulise peolaua kui pisemat sorti tantsuplatsile. Sobib suurepäraselt seltskonnamängude või mõnusate õhtuste jutuajamiste pidamiseks. Majutushind ei sisalda hommikusööki. Hommikusöök tuleb ette tellida lisatasu eest. Kōik toidud valmistatakse parimate Setomaa kodukokkade poolt.

Hinnad on kohapõhised, kokkuleppe hinnad gruppidele. Arvele lisandub käibemaks. Majutus Võhandu maraton/ Võidupühal/Seto Jaanituli eelneva broneeringu alusel.


Sadama puhkemaja

Eve Puhketalu sadamas asuvas hoones on võimalik randuda veeteel matkajatel/ külalistel. Abihoone esimesel korrusel asub varjualune,kümblustünn,puhketerass ja wc paadimeeskondade teenindamiseks. Teisel korrusel õdus vaade ja kaminaruum kus peale väsitavat matka erinevad võimalused puhata.Sadama abihoone piirneb otse Võhandu jõega ,mis on pidevas arengus ,et pakkuda parimat veeteel olijatele Võhandul.Hinnad teenuste kasutamiseks kokkuleppel.


Metsamaja

Matkamaja grilli ja ööbimisvõimalusega looduses on parim koht suviseks alternatiivpuhkuseks - nautida vaikset ja puutumatut loodust, metsas jalutamist ning tutvuda maastikukaitsealaga. Võimalus tutvuda Kagu-Eesti suurima ja reljeefsema mõhnastikuga, kus on tuuletekkelised pinnavormid koos liivikutega.


Eve Puhketalu.Sadama abihoone.

Eve Puhketalu sadamaehitises/ veeliiklusrajatises saab kaatri/ paadimeeskond end välja puhata. Meie sadama terrassil on võimalus kasutada lõõgastavat kümblustünni peale matka , sealsamas karastada oma keha külma/ sooja Võhandu veega. Sadama teenindamiseks olevas abihoones saavad veeteel matkajad kõik vajaliku endale ja meeskonnale. Eve Puhketalu territooriumil asuvad erinevad saunad ja kümblustünnid mida kasutada/ rentida võimalik kokkuleppel.

Sadama teenused:kaatrite/ paatide fekaalidepaakide tühjendus võimalus ,puhta vee tankimisvõimalus . Puhke, pesemisvõimalus( kümblustünn) tormivarju ja ankurdamisvõimalus. Hinnad kokkuleppel.


Kalapüük

Peipsi, Lämmijärve ja Võhandu jõe puhul on tegemist ühe meie olulisema püügipiirkonnaga, kus toimub nii aktiivne kutseline püük kui ka harrastuspüük.

Võhandu jõgi on kalarikas ja kalanduslikult väga väärtuslik. Võhandu jõest on püütud 12 liiki kalu: ojasilmu, jõeforelli, haugi, särge, teibi, lepamaimu, viidikat, trullingut, lutsu, luukaritsat, ahvenat ja võldast.

Hind kokkuleppel. Kaatriga või paadiga


Firma suvepäevad ilusas looduses valikulise muusikaga

Eve Puhketalu avar väliterritoorium koos telkimise võimalusega pakub erinevaid variante mitmekülgseks vaba aja veetmiseks.

Meie juures on aega võimalik sisustada korraldades sportlikke mänge - jalgpalli, võrkpalli, korvpalli, noolemängu, vibulaskmist, õhupüssist laskmist ja orienteerumise võistlusi. Lastele pakub tegutsemisvõimalusi laste mänguväljak, kiik ja liivakast. Metsahuvilistele matkad ja seene-ning marjakorjamise päevad kohalikes metsades.

Meil on kolm kohta grillimiseks, kus saab mõnusasti pere- või sõpraderingis istuda, liha või vorstikesi grillida, samal ajal linnulaulu ja konnade krooksumist nautida. Sauna juures olev grillkoda-väliköök pakub lisaks võimalust välipliidil näiteks pannkooke küpsetada või suitsuahjus liha või kala suitsetada.

Meie territooriumit läbivas Võhandu jões on eriti kosutav kuumal suvepäeval ujuda või niisama kummipaadiga sõita ja kalastada. Talvisel ajal kui pakasepoisid on veepinna kinni kaanetanud, saame jäähoki võistlusi korraldada. Kogu puhketalu territooriumil võib nautida suurepäraseid loodusvaateid ja tutvuda taluperenaise Eve hurmava lilleaiaga.

Meie külalised saavad tellida Värska Sanatooriumi süvakaevusest erinevate mineraaIide, soolasisalduse ja tervendava toimega lahtist joogivett. Värska vee ja meie puhkekoha miljöö tervendavat toimet on täheldanud ka mitmed meie külastajad, kes siia ikka jälle tagasi tulnud on.

Me oleme väga rõõmsad korraldama Teile erinevaid suve-ja talveüritusi. Suvepäevade hinnad dirmadele algavad 1500 €. Lisatasu eest on vōimalik tellida sushikoolitust, mida teeme traditsiooniliaelt metsast korjatud värsketest kukeseentest. See on maitseelamus omaette, mida ei leia isegi parimast Tallinna sushirestoranist. Samuti on lisaraha eest vōimlus ōppida Mehhiko kokakunsti saladusi.


Veesuusa- ja tuubisõit, kaater koos juhiga, sõit skuutriga

Kas soovid kallimale üllatus-romantilist õhtupoolikut? Ehk tahad lihtsalt midagi huvitavat ja lahedat teha? Need on mõtted, mis tunduvad esialgu ekstreemsed aga tegelikult saate meeletult vabastava kogemuse. Pakume oma teenuseid eelkõige aktiivsetele, sportimist, värsket õhku ja ekstreemsusi armastavatele inimestele! Kindlasti tasub tulla ja järele proovida.

Aeg ja hind kokkuleppel.


Kanuumatkad Võhandul

Võhandu on Eesti pikim jõgi. Võhandu algab Otepää kõrgustiku idaosast, voolab läbi Võru orundi järvede, Kagu-Eesti lavamaa ja Peipsi nõo ning suubub 162 kilomeetri järel Põlvamaal, Võõpsu külje all Lämmijärve. Keskjooksul jõgi kitseneb, voolates kõrgete liivakivikaljude ja koobastega ääristatud kärestikulises sängis. Kolmepäevane matk algab Võru lähedalt ning lõpeb Räpinas. Elamuslik veematkamarsruut sobib nii peredele kui sõpradele looduses metsiku elu nautimiseks.

Täiskasvanu: 64 €/in Laps 6-15 a: 32 €/in. Hindadele lisandub käibemaks.


Purjetamine

Pakume purjetamise algõpet 9-15 aastaste noorukitele kolmekordse Eesti- ja Euroopa meistri Andrias Sillaste juhendamisel. Algõppe pakett sisaldab kaks tundi teooriat ja praktikat paadiklassis Optimist Võhandu jõel või Lämmijärvel. Grupi suurus 3-6 last. Ootame Teid koos lastega meeldivalt aega veetma. Lapsevanemad saavad samal ajal kätt proovida õngega kalapüügis, proovida saunamõnusid, karastada ennast puhtas ja karges jõevees ning nautida Eve Puhketalu looduse miljöö romantikat. Võtke meiega ühendust ja lepime aegades kokku. Purjetamise algõppe tunnihind alates 25 €.


Skuutrisõidu algõpe koos juhiga

Eve Puhketalus saab sõita ka skuutriga. Skuutriga sõitmine pakub põnevust, adrenaliini ja nauditavat kiirust. Sõitmine ei nõua eelnevat kogemust ega suurepärast füüsilist vormi. Meie instruktor teeb väikese koolituse ja sõit võib alata. Lastele pakume sõitu koos kogenud juhiga ja selga paneme alati päästevestid. Skuutrisõidu aeg ja hind kokkuleppel.