Eve Puhketalu asub Eesti Vabariigi pikima jõe Võhandu kaldal, Eesti ja Setomaa piiril, Peipsi järve suudmest 5 kilomeetri kaugusel Setomaal. 6km Räpinast ja 18km Värskast. Lämmijärveni (Peipsi järv) jääb ainult 5km Eve Puhketalust. Tartu-Värska maanteelt Eve Puhketaluni 1km.

Sõitmine meie juurde on imelihtne. Kui olete jõudnud Räpinasse, siis edasi sealt on vaid 8-10 minutit rahulikku autosõitu. Suuna peate hoidma Värska peale ja kui olete ületanud Võhandu jõe ja jõudnud Setomaale, siis peagi tuleb pöörata paremale Käre teele. Edasi veel kilomeeter ja olete Eve puhketalus kohal.

Tallinnast

Enamus meie klientidest tulevad autoga Tallinnast. Tavaliselt on neil esimene küsimus selline - kui kaua võtab aega autosõit Tallinnast Teie juurde? Meie soovitus on selline, et ühe otsaga sõita välja Tartusse, teha seal väikene kohvipeatus ja siis olete meist juba "kiviviske kaugusel". Mööda Tartu-Räpina maanteed tunnike veel ja olete ühes Eesti mõnusamas ja rahulikumas maanurgas - Eve Puhketalus. Kõige otsemat teed sõites on Tallinn-Võõpsu vahemaa 260 km

Tartust

Pole vist olemas Tartu inimest, kes poleks külastanud Räpinat. Kuna Tartust on meie juurde mitu võimalust väljasõiduks, siis kahe sõnaga ka nendest. Puudutab see ka Tallinna inimesi. Kõige otsem tee on Tartu-Räpina maantee. Võib sõita ka Põlva kaudu, hoides Orava-Värska teelt suuna Veriora peale. Kellel on aega ja kes soovib Eestimaa loodust nautida, nedel soovitame enne veel läbi sõita ka Kahkva ja Ilumetsa metsateed. Tartu-Räpina vahemaa on 70 km.

Riiast

Eve Puhketalu külastavad ka naabermaade turistid. On olnud ka juhuseid, kus välismaal elavad kaasmaalased tulevad otse Riia Lennujaamast meie juurde ja alles peale mõnusat puhkust sõidavad edasi Kesk-ja Põhja Eesti suundadel. Riiast sõites peab alguses suuna võtma Pihkva peale ja enne Luhamaad pöörama vasakule Võru suunas. Võrust peab edasi sõitma Põlva suunal ja sealt siis üle Veriora Räpinasse. Kokku on Riia-Räpina vahemaa ca 260km.