Eve Puhketalu asub Eesti Vabariigi pikima jõe Võhandu kaldal, Eesti ja Setomaa piiril, Peipsi järve suudmest 5 kilomeetri kaugusel Setomaal. 6km Räpinast ja 18km Värskast. Lämmijärveni (Peipsi järv) jääb ainult 5km Eve Puhketalust. Tallinn-Moskva maanteelt Võõpsu alevikust on Eve Puhketaluni 1km.

Sõitmine meie juurde on imelihtne. Kui olete jõudnud Räpinasse, siis edasi sealt on vaid 8-10 minutit rahulikku autosõitu. Suuna peate hoidma Värska peale ja kui olete ületanud Võhandu jõe ja jõudnud Setomaale, siis peagi tuleb pöörata paremale Käre teele. Edasi veel kilomeeter ja olete Eve puhketalus kohal.

Tallinnast

Enamus meie klientidest saabuvad Tallinnast. Eesti mõnusamas ja rahulikumas maanurgas - Eve Puhketalus - olete te õige otsemat teed sõites 3 tunniga.

Tartust

Tartust on meie juurde mitu võimalust väljasõiduks, siis kahe sõnaga ka nendest. Kõige otsem tee on Tartu-Värska maanteed pidi Eve Puhketaluni 70km. Kellel on aega ja kes soovib Eestimaa loodust nautida, nendel soovitame jõuda Eve Puhketalu sadamasse veeteed pidi Tartust 100 km.

Riiast

Eve Puhketalu külastavad ka naabermaade turistid. Välismaalased tulevad otse Riia Lennujaamast meie juurde ja alles peale mõnusat puhkust sõidavad edasi Põhja Eesti suundadel. Riiast sõites peab alguses suuna võtma Pihkva peale ja enne Luhamaad pöörama vasakule Võru suunas. Võrust peab edasi sõitma Räpina suunal. Riiast Eve Puhketallu 300km.